פרזול: למה חשוב לשים לב לפני שקונים מוצרי פרזול? | דיקסון
מתקן למנצ'
למנצ'
23 ביולי 2018
מגירות מטבח מסודרות
טיפים לאחסון חכם במטבח
23 באוגוסט 2018
מטרו גלריה זכוכית לבן מגירה פנימית


למה צריך לשים לב כשקונים מוצרי פרזול?

 

למוצרי פרזול חלק משמעותי בתפקוד הארון או המגירה ולכן יש להקדיש תשומת לב לבחירתם. תחת המושג פרזול נמצאים מסילות המגירות, ידיות, מנגנוני הזזה בארונות, צירים, פרופילי אלומיניום- למעשה אותם אביזרים שאינם חלק ממבנה הארון או המגירה אך הכרחיים לפונקציונליות שלהם. למה חשוב לשים לב לפני שקונים פרזול?

 • טריקה שקטה: חשוב לצייד את ארונות המטבח והמגירות במנגנוני טריקה שקטה. חשוב שמנגנון הטריקה השקטה יהיה מנגנון מובנה ולא חיצוני.
 • השקיעו בפרזול בארונות העליונים: חשוב כמובן לדאוג לפרזול איכותי בכל ארונות המטבח או האמבטיה אך בארונות עליונים הדבר קריטי. כאן לא מדובר רק על פונקציונליות או נוחות, אלא על בטיחות- פרזול שאינו חזק בארונות או מגירות עליונים יכול לגרום לסכנה של ממש בנפילת הדלת או המגירה על הראש.
 • רכזו את רכישת מוצרי הפרזול במקום אחד: בחירת בית העסק בו תרכשו את מוצרי הפרזול צריכה להיות בין היתר על פי סוגי מוצרי הפרזול שהוא מציע. מומלץ לרכז את קניית מוצרי הפרזול במקום אחד. ככל שמקום מציע מוצרים שונים של פרזול וישנו היצע רחב, כך סביר שזהו מקום רציני יותר.
 • בדקו עמידה בתקנים: כאמור, מוצרי פרזול הם קריטיים מבחינה פרקטית וגם בטיחותית. בדקו שהפרזול אותו אתם עומדים לרכוש עומד בתקנים המחמירים ביותר שיש. מוצרי הפרזול שמציעה חברת דיקסון עומדים בתקנים האירופאים המחמירים ביותר ומשלבת בין עיצוב, תכנון וביצוע מושלמים.
 • אחריות: בחרתם מוצרים שנראו לכם בחנות איכותיים ונוחים לתפעול? החברה בעלת שם? עדיין בדקו כמה שנות אחריות היא מעניקה. אחריות חשובה מאוד לביטחון שלכם. חברת דיקסון מעניקה 12 (!) שנות אחריות על מוצריה ונותנת ביטחון רב ללקוחותיה.

 

טריקה שקטה: מדוע היא כה משמעותית

טריקה שקטה משמעותית הן בארונות המטבח והן בארונות חדר השינה. הצליל הנלווה לסגירת הארונות עשוי להיות חזק מדי כאשר אדם נוסף ישן בחדר ולהעירו כמו גם להפריע למהלך התקין של שיחת טלפון המבוצעת במטבח או במידה ובן הזוג או הילדים משתמשים בחלל המטבח על מנת לעבוד או ללמוד והטריקה עשויה להסיח את דעתם.

מה מאפיין מנגנון טריקה שקטה פנימי?

הצליל הנוצר בטריקה של ארונות נגרם בשל מגע מהיר של לוחות העץ זה בזה. כאשר משתמשים במגירות הנעות במהירות הצליל חזק יותר מאשר כאשר סוגרים את המגירה בצורה איטית. אורח החיים המודרני מתאפיין בקצב מהיר ובחוסר תשומת לב ולכן גם אם בני הבית אינם מתכוונים לטרוק את המגירה היא נסגרת בקול חד. מנגנון הסגירה השקטה מבוסס על הפחתת החיכוך של חלקי העץ זה בזה באמצעות הוספת שכבה הסופגת את הזעזוע ואינה משמיעה רעש או באמצעו שינוי צירי דלתות הארון.

היתרון של מנגנון מובנה לסגירה שקטה

ארונות ישנים אינם כוללים מנגנון לטריקה שקטה המוצע למכירה בגרסה בסיסית אותה ניתן להתקין על החיבור הקיים של הארון. החיסרון של מנגנון זה הוא שאינו מותאם בצורה מיטבית לארון ועשוי בדרך כלל מחומרים זולים שנוטים להיסדק או להישבר. מנגנון המוצב על צירי דלת הארון ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו עוד בתהליך הייצור ימשיך לעבוד זמן ארוך יותר.

פרזול הארונות

מלבד הוספת צירי שקטים לדלתות ומנגנון "השתקה" למגירות ניתן להוסיף גם מוצרי פרזול נוספים לדלתות ולמגירות. אחד מהם הוא ידית איכותית עשויה מאלומיניום. פרזול אלומיניום מעניק מראה איכותי ויוקרתי לארונות המטבח או האמבט כאשר החומר מתאפיין בעמידות גבוהה בפני לחות בחדרים רטובים ואינו מחליד.

פרזול חייב להיות מיוצר ברמה גבוהה משום שציר דלת שנשבר או ידית שהתנתקה לפתע עשויים לגרום לעגמת נפש במקרה הטוב ולנזק פיזי במקרה של תאונה. לכן, ב"דיקסון" אנו מקפידים להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר תוך עמידה בתקנים האירופאיים המחמירים. כל אחד מהמוצרים כולל גם שתים עשרה שנות אחריות בכדי שתוכלו להשתמש בו לאורך זמן ללא תקלות.

לכל מוצרי הפירזול של דיקסון

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

  WhatsApp chat