פתרונות אחסון: עם מתקני אחסון כאלו כל לקוח מרוצה | דיקסון
דומו ישר
צירי דומו
9 במאי 2018
וגה דופן זכוכית מגירה פנימית אפור פחם עם חזית זכוכית1
וגה 180 זכוכית פנימית
10 במאי 2018
מתלה דומסטה פתוח 90 מעלות

פתרונות אחסון

איך הופכים ארון יפהפה - לארון נהדר? משדרגים עם דיקסון את כל הארונות. צרכנים רבים גילו כבר מזמן, שבסופו של דבר, אפילו הארונות היפים ביותר, חייבים להיות גם שימושיים ונוחים

סדרת פתרונות האחסון האיכותית מבית דיקסון, מציעה פתרון חכם לכל צורך בארונות המטבח או בארונות בגדים. הכול צריך להיות נוח לסידור, קל להוצאת פריטים ולא חייבים סולם כדי להוריד פריטים שתלויים גבוה

בעידן החדש, אחסון וסידור הפכו כבר למקצוע. עם פתרונות האחסון החכמים של דיקסון, כל לקוח הופך למומחה שלא רוצה יותר לשמוע "אני לא מוצאת כלום בארון הזה"..."כל פעם שאני פותח את מגירת הצלחות אני מקבל התקפת לב"... בקיצור, משתלם לבחור את מה שאוהבים ושמרגישים איתו ממש בבית

פתרונות אחסון חכמים

מתקני האחסון המתקדמים של "דיקסון" הפכו להיות בשנים האחרונות תוספת מפנקת לשטחי אחסון המוצעת על ידי מגוון מותגי ריהוט. נגרים מקצועיים משלבים פתרונות אלה על מנת ליצור מתקני אחסון המנצלים בצורה מיטבית את החלל ומאפשרים לכל משפחה להשתמש ביעילות בכל אחד מהחלקים בארון ללא מאמץ.

מתקני אחסון חכמים משתלבים גם במטבח. אם בעבר חיפשתם מחבת או סיר בחלקו התחתון של הארון ונאלצתם להתכופף ולהוציא את תכולת כלי המטבח מארון זה – וכל זאת רק בכדי לגלות כי הסיר מסתתר בחלקו האחורי של הארון שלצדו, כיום, פתרונות אלה יכולים לשנות את חייכם. מדפים שנשלפים בסיבוב קל מחוץ לארון וחושפים את תכולתו תוך מתן גישה נוחה לכל פריט יהיו בעתיד, סטנדרט בכל מטבח מודרני.

פתרונות אחסון יעילים לחיסכון מרבי במקום

אתגר נוסף בסידור המטבח הוא ארגון הסכום לצד הציוד המקצועי הרב המרכיב את המטבחים המודרניים בעידן בו רבים הופכים להיות "שפים חובבים" מול תכניות טלוויזיה המעודדות יצירתיות ומקצועיות רבה יותר בבישול. אך כיצד מסדרים 30-40 פריטים בתוך מגירה אחת באופן שיאפשר למצוא אותם בקלות? מתקנים מיוחדים כמו מחיצות לחלוקת המוצרים במגירה ואביזרים תומכים נוספים יסייעו לחלוקה פנימית של מתקני האחסון ויאפשרו לארגן את המגירה בצורה הגיונית תוך יצירת תשתית שתישאר לאורך זמן.

ארגון חדר השינה באמצעות פתרונות אחסון מתאימים

רבים מוצאים עצמם במלחמה עיקשת בבוקר להורדת הבגדים המאוחסנים בחלקו העליון של הארון. אם מצאתם עצמכם גוררים כסא מהמטבח בזמן ההתארגנות לעבודה כנראה שאינכם משתמשים בצורה חכמה בשטח האחסון בארונות. כיום קיימים שלל פתרונות אחסון המאפשרים לקרב אליכם את הקולבים התלויים בחלקו העליון של הארון או למשוך אליכם את משטחי התלייה בחלקו הפנימי.

בעיה נוספת מתגלה בחדרי ארונות עמוקים העשויים לכלול אזורים שכמעט ולא ניתן להגיע אליהם – במקום לוותר על שטח אחסון זה, ניתן לשלב בו את פתרונות אחסון חכמים של "דיקסון" ולהפוך "שטח מת" לשטח מנוצל ביעילות. פתרונות אחסון אלה מעוצבים בגדלים שונים ובמגוון רחב של צבעים וטקסטורות בכדי שיתאימו לכל ארון אם בחדר השינה ואם במטבח.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

WhatsApp chat